TRY  
Türkçe  
 

Calista Luxury Resort Hotel Belek Havalimanı Transfer

Yayınlanma Tarihi: 24/09/2022

Calista Luxury Resort Belek Havalimanı Transfer

Belek Transferci olarak Antalya Havalimanı’ndan Antalya il sınırları içinde bulunan  bütün  konaklama  noktalarına  transfer ve  ulaşım hizmeti vermekteyiz. Antalya Havalimanı Belek Transfer  hizmetinizi, sizin bizlere vereceğiniz bilgiler doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Calista Luxury Resort Antalya Havalimanı’na 31,979 km uzaklıkta olup, normal hava koşullarında ulaşım 29 dk sürmektedir. Rezervasyon yaparken; Antalya’ya hangi tarih ve saatte, kaç kişi geldiğiniz ve bagaj bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz, transfer hizmetimizin sorunsuz olmasında önem arz etmektedir.

Calista Luxury Resort Ulaşım Kadriye Transfer

Antalya Havalimanı’ndan, Belek Calista Luxury Resort Hotel bizimle birlikte yapmayı planladığınız ulaşım ve transfer hizmetinden memnun kalmanız için elimizden gelen tüm gayret ve çabayı göstereceğimizi bilmenizi ister, keyifli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi dileriz. Bir isteğiniz ve sorunuz olması halinde bizlere telefon veya mail yolu ile iletmenizi isteriz.

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı ve Antalya şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan Belek, Türkiye’nin önde gelen popüler ve en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biridir. Belek; Kadriye ve Belek adlı iki küçük köyden oluşmaktadır. Kadriye; ziraat ve tarım alanları üzerinde kurulu bir köy olup kafe ve restoranların bulunduğu bölgeye ulaşım için 5 geçit noktasına sahiptir. Kadriye merkezinde semt pazarının kurulduğu alan ve bu alanda da saat kulesi bulunmaktadır. Belek ise; 8 km sahili ile doğuya doğru uzanan ve Kadriye’den daha büyük konuma sahiptir. Belek merkezinde; çok çeşitli alışveriş imkânları, lezzetli restoranlar, bir tiyatro, el yapımı bir şelale ve yörenin ilk camisi bulunmaktadır.

Çok sayıda 4 ve 5 yıldızlı modern otelleri ve farklı konseptlerdeki konaklama seçenekleri, dünya standartlarındaki golf tesisleri ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi ve aynı zamanda golf turizmi merkezidir. Birçok futbol sahası ve tenis kortu ile; doğa ile sporu, tarih ile tatili, güneş ile denizi bir arada sunan Belek, futbol takımlarının kamp yapmak için öncelikli tercih ettiği turizm bölgelerdendir.

Belek denilince akla gelenler; alabildiğine uzun bir kumsal, masmavi deniz, sıcak kum, kapsamlı lüks otel ve tesisler, güneş ve golf turizmidir. Tarihi ve turistik açıdan büyük önem taşıyan antik kentler ve tarihi eserlerin bulunduğu çevre ilçelere de yakın olması açısından oldukça avantajlı olan Belek, her yıl birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Ülkemizin en seçkin tatil bölgelerinden olup Antalya ili ve ülkemiz için en önemli turizm geliri sağlayan bir bölgedir.

Son Haberler

Havalimanı Transfer Belek

    Havalimanı Transfer Belek, Türkiye'nin Antalya bölgesinde bulunan Belek tatil beldesi i&c...

Devamını oku

Que faire à Antalya ?

Antalya est une ville située sur la côte méditerranéenne de la Turquie, connue pour ses plag...

Devamını oku

Mall of Antalya'ya transfer

Antalya, dünya çapında bilinen turistik bir şehirdir. Şehir, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve eş...

Devamını oku

Antalya Havalimanı Taksi: Bilmeniz Gerekenler

Antalya Havalimanı Taksi: Bilmeniz Gerekenler Eğer Belek, Türkiye'ye bir seyahat planlıyorsanız, bü...

Devamını oku

Transfert aéroport d'antalya

Antalya est une ville située sur la côte sud de la Turquie et l'une des destinations touristiques les ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.belektransferci.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -